Aksesuarlar

HIGH VOLTAGE

KABLO ARIZA TESPİT CİHAZ AKSESUARLARI

CDS AKSESUARLARI

HVI, eksiksiz bir arıza tespit sistemini bir araya getirmek için gereken tüm aksesuarları sağlayabilir. Arıza tespiti sadece bir Thumper değil, bir başlangıçtır. Darbe Jeneratörü için çok para harcamayın, çabalarınızı daha etkili hale getirmek için üst düzey bir dinleme cihazına fazladan para harcamayın. Bir TDR izleme size iki dakika içinde arıza yerini gösterebiliyorsa, saatlerce Darbe vererek zaman kaybetmeyin ve kablonuza zarar vermeyin, Doğru aksesuarlar ile arızanın bölgesi ve pin (point) noktası konumu hiç bu kadar hızlı olmamıştı. Durumunuza en uygun aksesuarlarla ilgili olarak HIGH VOLTAGE'a danışın. Bizim favorilerimiz var ama gerekli her şeyi sağlayabiliriz. Bir TDR için, şu anda mevcut olan hemen hemen her model harika çalışıyor.

TDR: Zaman Alan Reflektometresi: RadarEngineers'dan TDR-1669

Radar Engineers Model 1669, gömülmüş Primer Güç Kablolarında yüksek dirençli (iğne deliği) arızaları “önceden tespit etmek” için ark yansıma filtresine bağlı Darbe Jeneratörü(Thumper) kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış Radar Engineers taşınabilir bir Zaman Alanlı Reflektörmetre' (“kablo radarı”) dir. Bu ürün, ark yansıma yöntemini kullanarak arızaları önceden tespit etmek için CDS Serisi ve VT-33 thumper ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Model 1669CI, arıza konumunun Akım Darbe yöntemini ve standart Ark Yansıma yöntemini sunar. 1669 ayrıca düşük dirençli arızaları, ekleri bulur ve bağımsız olarak açılır. Dijital radar, arıza anında arıza izini yakalar ve tutar. Yazılım daha sonra hataya otomatik olarak bir işaretçi yerleştirir ve hataya olan mesafe ekranda gösterilir. Model 1669 ayrıca hava koşullarına dayanıklı sağlam bir plastik kutu içinde paketlenmiştir ve çoğu el aracına cıvatalanabilir.

Aquatronics SDAD Süper Yönlü Akustik Dedektör

Aquatronics SDAD, yeraltı Primer kablolarındaki izolasyon arızaları hızlı bir şekilde bulmak için bir Kablo Arıza Tespit / thumper ile birlikte kullanılan Akustik ve Manyetik / Balistik bir dedektördür. SDAD'ın ana özellikleri, arızaya daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olmak için arıza yönü, sizi kablo yolunda tutmak için balistik dürtü baragrafı ve hatayı tespit ettikten sonra derinlik göstergesidir.

SDAD'ın üç çalışma modu vardır:

  • Merkezleme yeteneği ile temel yönlendirme-arıza

  • Arkaplan gürültüsü nedeniyle yanlış açmayı ortadan kaldırmak için balistik dürtü (Manyetik thumper dalgası) tarafından tetiklenen zamana bağlı arıza mesafesi

  • HATA DERİNLİĞİ göstergesi

X35 Elektro Manyetik Alan Analizörü

X35, primer şebeke sistemindeki arıza yeri bulma işlemini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. X35, Primerl Kablo Arıza Tespit/ Thumper'dan gelen impulsları algılar ve okunması kolay LCD ekranda görüntülenir. Bu, arızalı şebeke sistemini zemindeyken ve kablo yolu boyunca sorgulayarak rögarların arasını açmadan bölümlere ayırmanıza olanak tanır.

 

 

Kablo Makaraları CRR-100T

MC konektörü ile sonlandırılmış 100 ft (30 metre) yüksek voltaj çıkış kablosu ve her 10 ft (3m)'de bir toprak bağlantısı için 100 ft (30 metre) toprak kablosuna sahip kablo makarası. 100 metreye kadar diğer uzunluklar mevcuttur, daha fazla bilgi için fabrikaya veya yerel satış temsilcinize veya özel satış acentenize danışın.

Yük Arası Dirsek LBE-36

Müşteri tarafından sağlanan 12 inç kablo ve dişi MC konnektör ile donatılmış yük ayırma dirseği. CDS serimiz, VLF serisi VLF Hipotları ve E Serisi VLF Hipotları ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

15 / 25kV Stinger 88-049

Dişi MC konnektörlü 15kV / 25kV buşing probu. Hotsitck(Yüksek Gerilim Çubupu) uyumlu. CDS serisi Thumper, VLF serisi VLF Hipotlar ve E Serisi VLF ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

MC Yardımcısı Kavrama 88-050

Bir dişi MC konektör ile donatılmış mengene kavrama kelepçesi.CDS serimiz, VLF serisi VLF Hipotları ve E Serisi VLF Hipotları ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Hat Kelepçesi 88-051

Dişi MC konektör ile donatılmış Hat kelepçesi(Hotline). Hotsitck uyumlu. CDS serimiz, VLF serisi VLF Hipotları ve E Serisi VLF Hipotları ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

SKD Serisi - Özel Arıza Tespit Noktaları

HVI, ihtiyacınız olan tüm kablo test, teşhis ve arıza tespit ekipmanını kompakt ve organize bir metal kızakta birleştirebilir. CDS Thumper, Kablo Makaraları, VLF Hipot, Tan Delta Köprüsü, Kısmi Deşarj Algılama Ekipmanı, Zaman Alan Reflektometresi, Dinleme Cihazı ve aksesuarları için depolama yuvaları, nakliye sırasında ve şantiyede her şeyi güvenli ve düzenli tutar. Skid Paketlerimiz aynı zamanda bir araca kolayca monte edilmesine izin verir, sizin Thumper sistemi için özel bir aracınız yoksa çok kullanışlı. Bu kızaklı paketler, HVI ekipmanınız ve aksesuarlarınız için özel olarak tasarlanmıştır ve nasıl ve nerede ihtiyacınız olduğunu tasarlar.


Akustik Dedektör

Akustik Dedektör

Aquatronics SDAD Süper Yönlü Akustik Dedektör Aquatronics SDAD, yeraltı Primer kablolarındaki izola..

Elektro Manyetik Alan Analizörü

Elektro Manyetik Alan Analizörü

X35 Elektro Manyetik Alan Analizörü X35, Primer şebeke sistemindeki arıza yeri bulma işlemini kolay..

Kablo Makaraları

Kablo Makaraları

Kablo Makaraları CRR-100T MC konektörü ile sonlandırılmış 100 ft (30 metre) yüksek voltaj çıkış kab..

Kablosuz Akustik Dedektör

Kablosuz Akustik Dedektör

S.D.A.D.II ***Wireless*** Süper Yönlü * Akustik Dedektör SDAD 2-KANALLI SİSTEM ARIZA YÖNÜ NOKTASI ..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)