VLF E Serisi

VLF E Serisi

HIGH VOLTAGE VLF E SERİSİ

Gelişmiş VLF Kablo Test Sistemleri

Özellikler ve Faydalar:

HVI, 1998'den beri VLF test cihazlarını kullanmak için en kolay ve en taşınabilir üretimde sektöre öncülük etmiştir. E Serisi, bugün piyasadaki herhangi bir kablo test sisteminin en gelişmiş özellikleri ve en yüksek güvenilirliği ile bu çabaların zirvesini temsil etmektedir. Bu seri, AC dayanım testi ve çevrimdışı, yükseltilmiş voltaj izolasyonu teşhis testi yapmak için VLF Serisine dijital bir alternatif sunar. Sağlam ve güvenilir E Serisi, VLF testlerini hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay hale getirir. Bu çok satan serideki iki model, sinüzoidal çıkışlı 0 - 34 kV AC ve 0 - 65 kV AC pik voltajda çalışır.

Bu çok yönlü test setleri VLF ve DC çıkışı, kılıf testi ve kablo hatasını yakmayı sunar. VLF veya TD testi için PC gerekmez, ancak birinin kullanılması HVI’nın E-Link yazılımı ile test, çıkış ve veri yüklemesinin tam uzaktan kontrolünü sağlar. Her iki model de veri vermek için bir USB bağlantı noktası içerir ve dahili bellek her biri 5 saate kadar 100 test kaydı saklayabilir. Veriler, isteğe bağlı olarak USB ve PC yedeklemeleri ile otomatik olarak VLF belleğinde saklanır. XBee kablosuz, Bluetooth ile donatılmış ürünlerden daha geniş bir aralık ve daha iyi sinyal sürdürülebilirliği sunan tüm bileşenleri (isteğe bağlı HVI tan delta enstrümanları dahil) bağlar.

34E, mikroişlemci kontrollerine sahip katı hal tasarımı kullanan yeni nesil VLF AC hipottur. 25 kV sınıfı bakım testine kadar kablo testi ile ilgili dünya standartlarının gerekliliklerini karşılar. Kompakt ve hafif olan bu cihaz son derece portatiftir ve saha araçlarınızdaki yerden tasarruf ederken kablo test ihtiyaçlarını ustaca karşılar. Sinüs dalgası çıkışı isteğe bağlı harici tan delta ve kısmi deşarj algılama ekipmanı kullanmak için uygundur.

65E, HVI'dan yeni nesil VLF AC hipotlarının en son üyesidir. Test programlama, çıkış fonksiyonları, kablosuz iletişim ve veri alımı sezgiseldir ve öğrenmesi kolaydır. Bu cihaz, tüm HVI ürünleri gibi saha kullanımının zorlukları için tasarlanmıştır. 0 - 65 kV AC çıkış voltajı, 35 kV sınıfı kabloya kadar kabul testi için dünya standartlarını karşılar ve sinüs dalgası çıkışı da isteğe bağlı TD ve PD ölçüm sistemlerini kullanmak için uygundur.

E Serisi şu standartları karşılar: motorlar / jeneratörler için IEEE 400.2, IEEE 400, IEC 60060-3, CENELEC HD 620/621, VDE DIN 0276-620 / 621 ve IEEE 433.

 


VLF-34E

VLF-34E

HIGH VOLTAGE MODEL VLF-34E Yüksek Performanslı Taşınabilir VLF Hipot Özellikler ve Faydalar: VLF-..

VLF-65E

VLF-65E

HIGH VOLTAGE MODEL VLF-65E Yüksek Performanslı Taşınabilir VLF Hipot Özellikler ve Faydalar: VLF-..

E-Link Yazılım

E-Link Yazılım

HIGH VOLTAGE Genel Bilgi: HIGH VOLTAGE Firmasının müşterileri, HVI'nin VLF ve TD Kablo Test sistem..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)